Aktuality

"Můžeš podnikat"

Od měsíce listopadu 2020 navazujeme blízkou spolupráci s neformálním vzdělávacím programem "Můžeš podnikat", jehož cílem je inspirovat studenty k vlastnímu podnikání. Nejenže budeme jako firma program propagovat aktivně u našich klientů, od ledna 2021 se budou členové našeho týmu účastnit besed se studenty i jako řečníci.

Nová spolupráce - FREELO

Od října 2020 jsme navázali spolupráci s oblíbeným českým nástrojem na organizaci práce Freelo. Je to česká mladá firma (fungující od roku 2015), která vyvinula ryze český produkt. Je to online služba na komunikaci v týmu nad pracovními úkoly, k řízení projektů, týmových aktivit a procesů. V osobě spoluzakladatele, Karla Dytrycha, získáváme u Freela "kapitána projektového řízení v rozbouřených vodách" a spojence pro komunikaci s Vámi, našimi klienty, kteří se rozhodnou Freelo využívat. Přímý odkaz naleznete v sekci "Partneři".

Nová spolupráce - agentura Campanus

Od měsíce září 2019 zahajujeme spolupráci se vzdělávací agenturou Campanus, která se specializuje na oblast státní správy a nejrůznějších normativních seminářů z oblasti práva, judikatury, stavebních vyhlášek a podobných témat.

Nová spolupráce - Jazyková škola HOUDEK

Od července 2019 začínáme v širším regionu Ústí n. Labem spolupracovat s regionálně významnou jazykovou školou a překladatelskou agenturou HOUDEK. Jejich tým více než 40 jazykových lektorů je připraven pro naše klienty v tomto regionu jazykově vzdělávat zaměstnance a manažery jak ve skupinovém, tak individuálním pojetí. Jazyková škola Houdek je schopna také řešit překlady technických a ekonomických textů vč. projektové dokumentace a právních textů, vč. soudních ověřování.

Nová spolupráce - Honza Satrapa

Měsícem dubnem 2019 započala spolupráce s další společností, která tentokrát pomůže našim klientům uspořádat velmi zajímavé team-buildingové, kooperativní a iniciační akce. Jde o tým spolupracovníků Honzy Satrapy z Prahy, který provozuje především jachetní kurzy v létě a ski-test centrum české lyžařské značky LUSTI v zimě. Pro obě stěžejní aktivity umí Honza zorganizovat netradiční podobu pobytů v přírodě (voda či sníh u nás či v cizině) pro různě velké skupiny i naprostých amatérů. S jeho pomocí se zdokonalíte jak v carvovém stylu lyžování a vyzkoušíte skvělou českou značku lyží, nebo si v létě vyzkoušíte spolupráci při řízení jachty.

Časopis Firemní vzdělávání

Minulý týden se konal zajímavý večer o moderních trendech ve vzdělávání dospělých. Hlavním přednášejícím byl Tomáš Langer, inspirátor a vydavatel e-časopisu Firemní vzdělávání (zdarma - www.firemnivzdelavani.eu). Byli jsme při tom, zábavné, poučné.

Nový expertní partner v Plzni

Úspěšně jsme se dohodli na dlouhodobé podpoře a spolupráci s poradenskou a školící firmou CIE Group z Plzně. Jde o tým zapálených odborníků na průmyslové inženýrství, kvalitu a další oblasti, které nám dosud v portfoliu klientských služeb chyběly. Více informací v sekci "Partneři".

Akademie T.Bati

Akademie T.Bati zrealizovala od podzimu již 4.setkání a poslední dvě témata byla opravdu zajímavá. Třetí schůzka byla o propagaci a reklamě a čtvrtá o obchodní strategii. Obě byly velmi zajímavé. V sekci fotodokumentace se můžete podívat na záběry pořízené z obou setkání. Obě témata jsem se pokusil zaznamenat poněkud neobvyklou technikou "skečnoutingu". Ukázka je také v sekci fotodokumentace. Pro případné zájemce o tuto metodu máme dobrou zprávu, chystáme seminář k této technice na jaro tohoto roku.

Noví členové týmu

Od ledna se stává novým členem našeho týmu pan Petr Kuthan z Č. Budějovic. Je dlouholetým expertem na optimalizace a lean. Jeho profil přidáme v nejbližších dnech do sekce "tým". Kromě Petra probíhají intenzivní jednání s vynikajícím optimalizátorem procesů a normovačem, panem Jaroslavem Polokem a jeho firmou Artiko. Jeho specializací jsou analýzy procesů v průmyslových subjektech a zdravotnických zařízeních, návrhy optimalizací vč. personálu. Také máme našlápnuto k získání mezinárodně ostříleného experta na logistiku, pana Jaroslava Vehrleho. Ten sice aktuálně dlouhodobě pracuje na Slovensku, ale je schopen akce kdekoliv po Evropě. Zdobí jej aktivity ve Švýcarsku, Rakousku a například Číně, kde rozjížděl v logistice výrobní jednotku mezinárodní průmyslové korporace. Jeho profil, podobně jako pana Poloka, také co nejdříve zveřejníme v sekci "tým". Zároveň jednáme o spolupráci se dvěma dalšími firmami pro oblast řízení jakosti a leanu. Jedna je z Plzně a druhá z Brna. Věříme v navázání spolupráce a předpokládáme tímto krokem v rozšíření našeho regionálního působení.

 

Zajímavý web

Při brouzdání po síti jsem narazil na zajímavý web s tématikou vedení a řízení lidí: "Firemní sociolog". Naleznete tam rady a případové studie, odkazy na články i pozvánky na open semináře či e-learningové programy. Link naleznete v sekci "Tipy".

https://www.firemni-sociolog.cz/cz/

Experti pro dočasnou odbornou výpomoc

Od poloviny října jsme navázali spolupráci se společností Runa Group z Kadaně. Tato firma řeší podobně jako my na klíč projekty pro zejména průmyslové subjekty po celé ČR. Firmám dodávají na vymezený čas své odborníky pro výrobu, průmyslový inženýring, logistiku a další činnosti. Součástí služeb není jen interim nasazení specialisty, obvykle je součástí i optimalizace procesů včetně aplikace do praxe. Domníváme se, že v době, kdy získání odborně znalých a zkušených pracovních sil je mnohdy nadlidský výkon, bude nabývat na významu právě služba projektově nasazovaných expertů s vysokou přidanou hodnotou. Tuto službu od října umíme s našim partnerem, Runa Group s.r.o., zajistit.

 

Akademie Tomáše Bati

Dne 3.9. začala roční Akademie Tomáše Bati, cyklus přednášek a workshopů k odkazu jednoho z předních českých lídrů. Budeme z každé přednášky na náš web umisťovat jak fotodokumentaci, tak do sekce "tipy" budeme poskytovat prezentaci, kterou nám organizátor (Nadace TB) poskytne. Osobně mohu další přednášky Akademie doporučit.

 

QIIDO

 

Od října roku 2017 podporujeme skvělý projekt na podporu mimořádně intelektově nadaných dětí QIIDO. Podpořili jsme vznik „pracovních listů“, se kterými děti mohou pracovat v několika předmětech na prvním stupni ZŠ. V roce 2018 bychom se měli aktivně trenérsky podílet na vzdělávacích aktivitách QIIDO směrem k pedagogům. Tuto oblast v NI zastřešuje Mgr. Dagmar Navrátilová.

Nové posily týmu

Našimi novými členy týmu se stali pan Ing. Pavel Janda, který má u našich klientů na starosti odborné tréninky v oblasti řízení procesů, jakosti, logistice a výrobě. Druhou posilou našeho týmu je zkušená lektorka, Ing. Lenka Lamešová, která pro naše klienty bude pracovat jako koučka, expertka na ekonomická a obchodní témata a také jako trenérka měkkých dovedností.

 

Profily obou našich nových trenérů si můžete prohlédnout v sekci „tým“.

 

FRANK

 

Po letech jsme se potkali s bývalým kolegou, koučem a terapeutem, Hynkem Valentou a ten nás přivedl k inovativnímu socio-analytickému nástroji pro personalisty (a nejen je) s názvem FRANK. Jde o produkt české firmy, který je určen pro globální trhy (je tedy schválně v angličtině), nicméně my spolu s Hynkem máme za to, že by se měl propagovat teď a tady u nás. Chystáme od ledna 2018 společně několik prezentačních workshopů, kde vysvětlíme, jak FRANKa využít v personální práci, péči o rozvoj zaměstnanců a individualizovaných trénincích. Budeme moci tedy FRANKa jako službu nejen nabízet, ale naučíme Vás, jak mu nejlépe rozumět. Zájemci o účast na workshopech, neváhejte nás včas kontaktovat mailem či telefonicky.

GDPR

Poslední novinkou je rozšíření našich firemních služeb o semináře / workshopy věnované problematice GDPR, tedy novým pravidlům dle legislativy EU pro zacházení s osobními údaji. Jde o oblast mající vztah jak k HR tak například obchodní agendu. Této problematice se u nás expertně věnuje JUDr. Monika Emanuelová. Pokud máte zájem dozvědět se více o tomto tématu či si nechat proškolit Vaše zaměstnance, neváhejte nás kontaktovat.

 

 

 

 

 

 

 

 

Networkingová akce

Empiria 21

Na začátku tohoto měsíce října se Martin Rejhon účastnil velké networkingové akce Klubu Empiria 21 v pražských Čestlicích. Účastno bylo více než 80 podnikatelů a zástupců firem zejména ze Středočeského kraje. Věříme, že jsme zaujali alespoň část přítomných svými službami a že se podaří skrze kontakty Empirie rozšířit řady našich klientů.

Grow

Ani o prázdninách nezahálíme!! Naše týmová kolegyně, Štěpánka Duffková, připravila super nový jednodenní trénink k modernímu tématu "Koučink / GROW".

Stáhnout v pdf

Završeno studium MBA

Po třech semestrech seminářů a lektorských setkání bylo úspěšnou obhajobou závěrečné práce a zkouškou završeno studium MBA v oboru Management Soft Skills majitele společnosti, Mgr. Martina Rejhona. Věříme, že jeho energie věnovaná studiu se projeví v zájmu klientů o naše firemní služby.

Diplom pdf

Titul MBA

S potěšením dáváme ve známost, že majitel společnosti New Impuls, pan Martin Rejhon v minulém týdnu dokončil řádné studium v oboru "Management soft-skills" na Business Institutu Praha a je oprávněn používat neakademický titul MBA.

Národní soustava povolání

Protože na konci roku rádi sdělujeme pozitivní zprávy a rozdáváme dárky, tak nabízíme našim klientům odkaz na velmi zajímavé a prospěšné webové stránky Národní soustavy povolání (NSP). Budeme i v budoucnu upozorňovat v naší sekci aktualit na nejnovější informace, které bude NSP poskytovat. Aktuální informace naleznete zde: www.nsp.cz

Nový certifikát

Měsícem říjen 2016 se naše společnost zařadila mezi prověřené podnikatelské subjekty s nulovým negativním hodnocením od klientů a obchodních partnerů. Tím velice rádi potvrzujeme naši profesionalitu a vysokou úroveň našich služeb.

Stáhnout certifikát v pdf

Nový regionální manažer pro Moravu, paní Bohdana Pechová

Od září letošního roku se k našemu týmu přidává další nový člen. Paní Bohdana Pechová ze Zlína bude mít jako Regionální projektový manažer na starosti rozvoj partnerské a klientské sítě po celé Moravě. Pevně věříme, že se jí bude dařit a s jejím přispěním oslovíme nové klienty a zlepšíme servis těm stávajícím.

Nový dotační projekt "Společná cesta k rozvoji"

Ministerstvo práce a sociálních věcí od 1.9. vypisuje nový dotační projekt ("Společná cesta k rozvoji" / Výzva č. 60). Sledujte naše stránky, poskytneme Vám čerstvé informace o detailech projektu a v případě zájmu Vám pomůžeme sestavit Vaši žádost a postaráme se případně o administraci Vámi podaného projektu.

 

Výroční certifikát Dobrého anděla

V těchto dnech slavíme už 2. výročí připojení naší firmy k charitativnímu projektu "Dobrý Anděl". Pomáhejte s námi, staňte se Dobrým Andělem také.

Stáhnout certifikát v pdf

 

Vyzkoušejte PLANTYST

Od května letošního roku markantně posilujeme spolupráci s českou společností PLANTYST (www.plantyst.com), poskytující skvělé technické řešení pro nonstop sledování produktivity strojních zařízení při on-time přenosu vizualizovaných dat do PC, tabletu či telefonu a zároveň jejich ukládání až na 7 let nazpět. Stanice Plantystu lze pronajímat, optimalizovat s jejich pomocí procesy v logistice, výrobě i v řízení jakosti. Výhodou je velmi jednoduchá instalace a mobilita stanic. Naši trenéři mají výstupy z analýz provázány s našimi tréninkovými moduly směrem k tématům "lean".

 

Relaxujte s New Impulsem

Pro stávající i nové klienty máme připraveno několik bonusů: například letenky do evropských měst dle Vašeho výběru. Zároveň s objednávkou našich služeb Vám zajistíme občerstvení (naše brandové "voděnky") pro účastníky našich tréninků až do počtu 100 ks / projekt / firmu. Pro příznivce cyklistiky a zároveň fanoušky značky New Impuls máme připraven náš speciální cyklodres NI. Designován a vyroben firmou LAWI, známým českým producentem sportovního oblečení. Na podmínky získání letenek, voděnek či cyklodresů zdarma se informujte na našem firemním mailu: info@newimpuls.eu

 

Nabídněte svým zaměstnancům ISOLINE

Od loňského léta 2015 nabízíme v rámci propagace značky NI "brandové voděnky" s naším logem a upoutávkou. Doposud spíš na HR konferencích a podobných akcích. Nyní od května rozšiřujeme s českým výrobcem těchto vod, firmou ISOLINE (www.isoline.eu) spolupráci a chceme našim klientům nabídnout novinku. Tzv. "ochranné nápoje", tedy takové, které zejména v letních měsících dodají Vašim zaměstnancům vyvážený poměr energie a ochranných minerálů. Pro bližší informace o cenách a podmínkách odběru nápojů "na zkoušku" nás neváhejte kontaktovat.

 

Nový tréninkový produkt "strategické myšlení"

Na základě požadavku našeho nového klienta, Plzeňského Prazdroje, vznikl zcela nový koncept 2-denního interaktivního tréninku na téma : "strategické myšlení". Je určen vyššímu či top managementu, případně projektovým vedoucím. Seznámíte se s řadou analytických i plánovacích metodik. Trenérkou je naše kolegyně Štěpánka Duffková. Její odborný profil naleznete v sekci "tým". Doporučujeme propojení s tématy "Moderní pojetí projektového řízení" nebo "Týmová synergie". Při Vašem zájmu nás neváhejte kontaktovat.

 

Administrace dotačních projektů

Od dubna New Impuls spolupracuje s expertem na administrativní podporu dotačních titulů, aktuálně projektu MPSV - POVEZ II (Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců). Naše společnost nabízí v této souvislosti široký záběr odborných témat (štíhlá výroba, logistika, údržba, řízení procesů, kvalita ...), která dotační titul akceptuje. Jsme schopni našim klientům přispět jak radami, tak fyzickým zpracováním žádostí. V případě zájmu o tuto naši službu nás neváhejte kontaktovat.

Jak vyvážit stres v pracovním prostředí s životní spokojeností

Společnost New Impuls s hrdosti oznamuje nabídku nových tréninkových modulů na téma "Emotion/ Stress/ Life management". Věříme, že bohatost a kvalita našeho života je přímo úměrná naší emocionální vyrovnanosti. Emocionální vyrovnanost je základním pilířem sebeúcty. A sebeúcta je odrazovým můstkem dalších úspěchů v jakékoli oblasti našeho života.

Nové moduly vás vybaví praktickými technikami a řešeními pro dosažení a udržení efektivní emocionální rovnováhy, zvýšení motivace, která vede k lepším výsledkům a celkové spokojenosti v živote.

Poskytují řadu tipů jak vyvážit stres v pracovním prostředí s životní spokojeností, ukázat vliv zdravé výživy a zdravého životního stylu na pracovní výkonnost a propojení s ekonomickou výhodností pro firmy.

 

Nová spolupráce v oblasti eventů, konferencí a ubytování

Od března navazuje New Impuls spolupráci rovnou se čtveřicí nových objektů, které poskytují nadstandardní služby v oblasti eventů, konferencí a ubytování při školeních. Všechny objekty jsou organizovány pod značkou "Living Venues". Úroveň služeb můžete zhodnotit v přiložené prezentaci, nebo se podívejte na naši sekci "Tipy", kde je v přehledu námi preferovaných lokalit naleznete také.

Living Venues

Nová akreditace MŠMT

Těsně na sklonku roku 2015 naše firma získala druhou potřebnou akreditaci MŠMT pro cílovou skupinu "vedoucí provozu, mistr/mistrová". Tím jsme doplnili možnost akreditovaně školit v měkkých dovednostech nejen vyšší (a vrcholový) management (akreditaci vlastníme již od roku 2013 opakovaně), ale od letošního roku můžeme prokazovat naše kvality i vůči liniovým manažerům.

Stáhnout zde

 

Národní soustava povolání

Pro všechny naše klienty máme vánoční dárek ! Ulehčete si práci a s pomocí Národní soustavy povolání sestavujte mnohem snadněji například popisy jednotlivých pracovních pozic ve Vaší firmě.

"Horse Made"

Od září 2015 začínáme spolupracovat se skvělými koučkami a trenérkami z firmy "Horse Made". Tímto krokem rozšiřujeme naše portfolio služeb o unikátní směr manažerské přípravy s podporou koní. V sekci "Partneři" naleznete přímý proklik na "Horse Made" stránky a dozvíte se více. Tréninky jsou jedinečně interaktivní, bezprostřední a plné emocí.
Naše programy získávají nový impuls, jak příznačné :-).

Erbia Golf Tour 2015

V průběhu léta jsme sponzorsky podporovali amaterskou golfovou tour Erbia golf klubu, která probíhala na předních golfových hřištích po celé republice. V sekci "fotogalerie" naleznete průřez fotkami z turnajů v Mladé Boleslavi, Karlových Varech a Konopišti. Pevně věříme, že jsme dodali hráčům ten správný "nový impuls" nejen do hry.

Výroční certifikát "Dobrý anděl"

Od srpna loňského roku jsme "Dobrými anděly" a tudíž slavíme naše "první andělské narozeniny". Jsme moc rádi, že pomáháme dětem a jejich rodinám.

stáhnout jako pdf

Výroční konference PMF a HR Fóra pod názvem "Síla HR"

Dne 20. května se za účasti více než 250 hostů konala ve Slovanském domě v Praze výroční konference PMF a HR Fóra pod názvem "Síla HR". Můžeme našim klientům zprostředkovat podklady ( prezentace) jednotlivých referujících, neboť jsme také byli u toho. Pokud projevíte zájem, neváhejte a napište nám. Výběr prezentací Vám obratem zašleme.

Erbia Open Golf Tour 2015

Od května 2015 se naše společnost stala partnerem golfových turnajů "Erbia Open Golf Tour 2015". Hráčům dodáváme nejen nový impuls v podobě našich "voděnek", ale především informace o našich službách. Sledujte termínovou listinu turnajů a získejte nový impuls!

Career Days 2015

Ve dnech 11. - 13.3. 2015 se v hotelu Corinthia V Praze konal studentský veletrh pracovních příležitostí a stáží Career Days 2015. Poprvé jsme zde vystavili náš nový firemní reklamní banner.

Od února 2015 jsme se stali partnery mezinárodně uznávané studentské organizace AIESEC pro oblast vzdělávání a osobního rozvoje.

Budete-li jako firma mít zájem o zajímavé mladé talenty, neváhejte nás kontaktovat, pomůžeme při zprostředkování!

Stali jsme se členy VIP klubu vzdělávacích institucí.

 

Příprava autorizovaných osob pro ověřování a uznávání dalšího vzdělávání

Dne 6. listopadu Mgr. Martin Rejhon absolvoval kurz pro přípravu "Autorizovaných osob" pod záštitou AIVD.

stáhnout jako pdf

Studentské praxe

Od 1. ledna se naše společnost zapojila aktivně do projektu "Registru praxí pro studenty VŠ". Svou firmu můžete zdarma registrovat na webu: www.studentske-praxe.cz a máte možnost poznat a vyzkoušet své budoucí spolupracovníky již za doby jejich studia. Odborná praxe je tou nejlepší příležitostí. Více detailů můžete získat u našeho projektového manažera, Ing. Jaroslava Koloce, Ph.D. přes jeho kontaktní adresu: jaroslav.koloc@newimpuls.eu, nebo na telefonu : 604 110 414.

 

Dáme nový impuls nejen Vaší práci!

Od listopadu máme pro Vás naše vlastní osvěžení v podobě kvalitní pramenité vody v 0,3 litrovém balení. Ochutnejte nejen naše služby!

stáhnout jako pdf

Konference People Management Forum

27. listopadu 2014 se zúčastníme konference pořádané People Management Forum s názvem SVĚTOVÁ HR LABORATOŘ aneb TOP TRENDY V PERSONALISTICE 2014.
Dohodněte si s námi schůzku přímo na konferenci, těšíme se na Vás!!

Prodloužení akreditace pro rekvalifikační kurz "Management"

Dne 7. března 2013 získala naše společnost akreditaci Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy k rekvalifikačnímu programu „Management“

Rozhodnutí jako pdf

Schválený dodavatel Ministerstva místního rozvoje

Ministerstvo místního rozvoje zařadilo společnost New Impuls s.r.o. na seznam svých schválených dodavatelů

 

Rozhodnutí jako pdf
Výpis ze seznamu kvalifikovaných dodavatelů jako pdf

Výpis z Obchodního rejstříku

Aktualizovaný Výpis z Obchodního rejstříku pro společnost New Impuls s.r.o.

stáhnout jako pdf

Výpis z Živnostenského rejstříku

Aktualizovaný Výpis z Živnostenského rejstříku pro společnost New Impuls s.r.o.

stáhnout jako pdf

© New Impuls® s.r.o. 2014
TOPlist