Naše hodnoty


Profesionalita


Konkurenční výhoda prostřednictvím vzorového chování a měření dopadu

Profesionálním přístupem rozumíme viditelný způsob jednání a provádění činností spjatých s praxí. Pomůžeme vašim manažerům, prodejcům a vyjednavačům k těm nejlepším výkonům dle principu win-win. Každý z našich konzultantů má za sebou svou vlastní víceletou manažerskou či prodejní praxi.

Lidskost


Otevřená a přátelská atmosféra

Respekt k potřebám lidí a firemním cílům určuje směr toho, co děláme. Naše jedinečnost spočívá v naší schopnosti pomáhat společnostem a jednotlivcům po celou dobu spolupráce od navržení nových postupů až po jejich zavedení do denní praxe. Rádi pracujeme od samého začátku spolupráce na vytvoření důvěry a otevřenosti v komunikaci.

Koncepčnost


Dlouhodobé partnerství

Uvědomujeme si, že jednorázové aktivity většinou nepřináší očekávaný efekt, proto dbáme na utváření dlouhodobých osobních vazeb a podporujeme koncepční řešení vzdělávacích a rozvojových aktivit.

Motivační konfrontace


Koncept KISS (Keep It Simple and Smart)

Konzultanti NI jsou zvyklí pojmenovat věci pravými jmény, řešit přímo jádro problému a být motivačně konfrontační. Jsme partneři, ne učitelé … ptáme se, abychom mohli společně nalézt nejlepší řešení ve vaší situaci. Nebojíme se nastavit vám rovné zrcadlo výhod i rizik.

© New Impuls® s.r.o. 2014
TOPlist